Foto e Ditës

Publikuar tek: foto-e-dites, më 08:02 20-09-2020 Foto e Ditës

Dje këngëtarja kosovare Fjolla Morina është kapur në kufi, në doganën e Morinës në Kukës me 2 armë dhe disa fishekë në makinë.

Një armë ajo e kishte në çantë, ndërsa u tha se arma tjetër ishte çakmak. Ajo u arrestua dhe u shoqërua në ambientet e komisariatit ndërkohë që burime për media bënë me dije se para pak orësh ajo ishte ndjerë keq nga ana shëndetësore dhe ishte transportuar për në spital.

34-vjeçarja ishte duke udhëtuar sot me një mjet tip Audi Q7, të cilin e ka marrë si dhuratë 4 ditë më parë. Videot nga ky moment surprizë për të i ka publikuar vet këngëtarja, ndërsa shfaqet tejet e lumtur.

LEXO:

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.012567043304443
array(1) { ["section"]=> string(19) "foto-e-dites-220986" }