Foto e Ditës

Publikuar tek: foto-e-dites, më 09:10 22-11-2020 Foto e Ditës

Shefja e spitalit Infektiv, profesoreshë Najada Çomo, ditën e djeshme festoi ditëlindjen.

Nuk zgjodhi ta festojë me miqtë dhe të afërmit, por edhe në këtë ditë feste për të, vendosi të qëndrojë pranë pacientëve të infektuar me COVID, për t’u shërbyer dhe për t’i ndihmuar ta kalojnë këtë virus vdekjeprurës.

Prej 9 muajsh profesoreshë Çomo është në krye të detyrës.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « 7 vite nga aksidenti tragjik që i mori jetën Sokol Olldashit, prek e ëma: Të dua pafund Koli im, kudo qofsh!
»
Article Logic
Execution time: 0.012579917907715
array(1) { ["section"]=> string(19) "foto-e-dites-228664" }