Foto e ditës

Publikuar tek: foto-e-dites, më 15:38 25-10-2015 Foto e ditës

Kohë të lumtura, madje tepër, për çiftin e njohur Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha nw përvjetorin e tyre të lidhjes. Armina shfaqet edhe më tepër romantike, teksa i dedikon edhe një status dashurie djalit të ish-kryeministrit:

“Ndonjëherë gjestet e vogla të dashurisë mund të mbushin zemrën tonë me gëzim. Faleminderit i dashuri im që ma ke bërë jetën të bukur, dhe plot me dashuri këto vite dhe me shpresë për shumë të tjera që do vijnë”.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0098049640655518
array(1) { ["section"]=> string(18) "foto-e-dites-23932" }