FOTO E DITËS

Publikuar tek: foto-e-dites, më 08:30 15-11-2016 FOTO E DITËS

Hëna e madhe u shfaq mbëmë në qiell aq e shndritshme siç nuk shihej që prej 68 vjetësh. Rreth orës 21:09 janë shkrepur mijëra foto dhe me gjasë kjo është ndër më të bukurat që këni parë, fotografuar nga GoPro Shkodra.

Herën e fundit që Hëna e plotë qe kaq afër me Tokën ishte me 26 janar 1948 dhe do të rikthehet kështu pas 18 vitesh, me 25 nëntor 2034.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0070328712463379
array(1) { ["section"]=> string(18) "foto-e-dites-59542" }