Foto e Ditës/ 60 socialistë kundërshtojnë Ramën: E ke kthyer partinë në çifligun tënd

Publikuar tek: foto-e-dites, më 08:10 26-01-2016 Foto e Ditës/ 60 socialistë kundërshtojnë Ramën: E ke kthyer partinë në çifligun tënd

Një grup socialistësh janë mbledhur para selisë së Partisë Socialiste sot paradite duke kundërshtuar ashpër kreun e tyre dhe kryeministrin Edi Rama.“Rama e ka kthyer partinë në çiflig të tij’’, kanë deklaruar socialistët. Sipas asaj që kanë thënë janë pjesë e lëvizjes ‘’Çohuni socialistë’’.

“ Prej 3 vitesh nuk bëhen zgjedhje’’, kanë pretenduar socialistët duke kërkuar riorganizimin e plotë të partisë. Të njëjtën gjë kërkoi edhe deputeti Ben Blushi në një deklaratë për media.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Dita e dytë, vazhdon protesta “Mbro Qytetin” te parku “Rinia”
Foto e Ditës/ 'Audi i verdhë' gjendet i shkrumbuar në Trevizo »
Article Logic
Execution time: 0.011277914047241
array(1) { ["section"]=> string(89) "foto-e-dites-60-socialiste-kundershtojne-ramen-e-ke-kthyer-partine-ne-cifligun-tend-30944" }