FOTO E DITËS

Publikuar tek: foto-e-dites, më 08:33 24-11-2016 FOTO E DITËS

Bashkia Kamëz ka vendosur të nderojë me titullin qytetar nderi presidentin e zgjedhur amerikan Donald Trump.

Vendimi i papritur është marrë dje në mbledhjen e Këshillit Bashkiak të Kamzës me motivacionin:

“Si një model revolucionar i rendit të ri demokratik, një ekspert ekonomik, një negociator në politikat e jashtme, një komunikues mendjemprehtë popullor dhe një udhëheqës i kohëve moderne”.

Kaq ka mjaftuar që në rrjetet sociale të shpërthejë gallata. Shumë nuk i kanë besuar syve e as veshëve për lajmin ndërsa të tjerë e kanë marrë me sportivitet e humor.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.015026092529297
array(1) { ["section"]=> string(18) "foto-e-dites-60517" }