FOTO E DITËS

Publikuar tek: foto-e-dites, më 08:34 29-11-2016 FOTO E DITËS

Kjo është një foto e shkrepur nga profesionisti Gent Onuzi dhe që tregon si u festua dje dita e Pavarësisë në kryeqytet.

Për këtë 104 vjetor, Bashkia e Tiranës lëshoi 28 mijë tollumbace që fluturuan nga qendra e kryeqytetit duke krijuar shumë atmosferë festive.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0095531940460205
array(1) { ["section"]=> string(18) "foto-e-dites-60995" }