Foto e ditës

Publikuar tek: foto-e-dites, më 09:09 03-04-2015 Foto e ditës

Policia rrugore është treguar vigjilente së fundmi në rrugët e Tiranës. Jo për ndonjë aksident a problem kalimtarësh por për të ndëshkuar shkeljen e ligjit në rrugë. Çuditërisht vigjilenca shfaqet në nivel më të lartë pranë stadiumit ‘’Qemal Stafa’’, policia rrugore lajmërohej me telefon për të mbërritur shpejt dhe për t’i drejtuar makinat ‘’tabela-shkelëse’’ në parkingun privat. Në foto duket qartë edhe patrullimi i herpashershëm i policisë.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Shpërthimi në Marinzë
Olsi Beheluli u arrestua në Angli, pas publikimit të një fotoje para një ''mali'' me para »
Article Logic
Execution time: 0.0080258846282959
array(1) { ["section"]=> string(17) "foto-e-dites-7689" }