FOTO E DITËS

Publikuar tek: foto-e-dites, më 07:16 12-08-2017 FOTO E DITËS

Zjarret në gjithë vendin kanë marrë përmasa të mëdha, e krahas forcave Zjarrfikëse janë dhe Forcat Usharake dhe banorët e zonës.

Me ndihmën e të gjithëve dhe me mjete rrethanore, disa vatra zjarri janë vënë nën kontroll e disa të tjera janë shuar përfundimisht.

Vazhdimisht duhet të përsërisim falenderimin për punën e tyre të palodhur natë e ditë për të sjellë në normalitet situatën e zjarreve.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Prag katastrofe në Bulqizë, tym dhe flakë nga të gjitha anët, qytetarët: Po mbytemi, na ndihmoni (FOTO)
Tmerr në Vlorë, shkëputen masive shkëmbinjsh te “Kalaja”, zënë poshtë makinën »
Article Logic
Execution time: 0.011996984481812
array(1) { ["section"]=> string(18) "foto-e-dites-88900" }