Foto e ditës

Publikuar tek: foto-e-dites, më 06:25 19-09-2017 Foto e ditës

Filmi “Dita zë fill” i regjisorit Gentian Koçi, është përzgjedhur si kandidat për Çmimin Oscar në kategorinë e Filmit më të mirë në gjuhën e huaj.

Dita zë fill apo Daybreak, tregon historinë e një nëne të re dhe djalit të saj një vjeçar. Ajo nis punë në shtëpinë e një gruaje të moshuar duke u përkujdesur për të, pasi dëbohet nga apartamenti i saj për shkak të mospagesës së qirasë, raporton newsbomb.al.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Foto e ditës
»
Article Logic
Execution time: 0.012975931167603
array(1) { ["section"]=> string(18) "foto-e-dites-92839" }