Foto e ditës

Publikuar tek: foto-e-dites, më 07:29 20-09-2017 Foto e ditës

Përshkallëzohet situata në urën e Shkozës në Tiranë. Dje nisi aksioni i IKMT për shembjen e 153 banesave të konsideruara ilegale. Ajo që ra në sy ishte fakti se aksioni si rrallë herë u shoqërua nga forca të shumta policie dhe të armatosur “deri në fyt”.  

Efektivë të “Shqiponjës” ishin në gadishmëri të plotë pranë fadromave të IKMT, ngjarje e cila ngjalli shumë reagime. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.56873202323914
array(1) { ["section"]=> string(18) "foto-e-dites-92975" }