Foto e Ditës

Publikuar tek: foto-e-dites, më 06:22 23-09-2017 Foto e Ditës

Grafikë nga cikli "PERLA E VETINGUT", e influencuar nga intervista dhe pyetjet e prof. Përparim Kabos drejtuar juristëve pretendentë për të çuar përpara drejtesinë shqiptare...

Tronditëse dhe dramatike përgjigjet e juristëve. Në grafike, këtë "kryeveper" të injorancës e kam shoqëruar me kryeveprën e Leonardos dhe një foto të profesorit si gjykatës, i cili në një farë mënyre na shkundi të gjithëve nga përrallat dhe ëndrrat ne diell që shikojmë.
@Avni Delvina

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Foto e ditës
»
Article Logic
Execution time: 0.010938167572021
array(1) { ["section"]=> string(18) "foto-e-dites-93358" }