Foto e ditës

Publikuar tek: foto-e-dites, më 07:33 24-09-2017 Foto e ditës

Një kënd i ri sapo është inaguruar tek Piramida. Fëmijëve e të moshuarve të Tiranës u është rikthyer edhe një tjetër hapësirë publike për lojëra dhe çlodhje. Bashkia e Tiranës, përfundoi ndërtimin nga e para të këndit të lojërave dhe sheshit rekreativ që gjendet pranë Piramidës, i cili do të shërbejë jo vetëm si kënd lojërash për fëmijët, por edhe si një vend ku të moshuarit mund të kalojnë kohën e tyre. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.027943849563599
array(1) { ["section"]=> string(18) "foto-e-dites-93446" }