Foto e ditës

Publikuar tek: foto-e-dites, më 06:27 27-09-2017 Foto e ditës

Ministri i Financave dhe Ekonomisë, Arben Ahmetaj, pas mbledhjes së Grupit Parlamentar të PS, ka dalë nga Kuvendi dhe është drejtuar për në makinën e tij, shkruan newsbomb.al.

Dukshëm ra në sy fakti që ministri me zor po hipte në makinë. AI vendosi të dyja duart duke u munduar të hipë në pjesën e pasme të saj dhe mundi t’ia dalë vetëm pas disa tentativash.

Askush nga kolegët nuk mori mundimin t’i vinte në ndihmë ministrit i cili ende vazhdon të vuajë pasojat e aksidentit.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « LAJMI MË I BUKUR I DITËS: Qeni shpëton të zotin nga mbytja, kishte hyrë në ujërat e thella të Jalës
Ulëritëse, gjendja e kësaj konsultoreje në Dibër jashtë çdo standarti, pamje shokuese »
Article Logic
Execution time: 0.012694120407104
array(1) { ["section"]=> string(18) "foto-e-dites-93805" }