Foto e ditës

Publikuar tek: foto-e-dites, më 06:21 28-09-2017 Foto e ditës

Një familje turistësh shqiptar në Llogara, gjen një sasi prej 115 mijë Euro dhe i dorëzon në Polici duke lënë edhe vetë policinë e Vlorës të pafjalë.

Çanta u gjet në zonën ku hidhen parashutat, dhe e dorëzoi atë pranë struktuarve policore.

Lidhur me këtë çantë në Sallën Opertative Vlorë, ka telefonuar një tjetër shtetas i cili njofton se në Llogara është harruar një çantë me vlera monetare prej dy shtetas Ukrainas.  

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Foto e ditës
»
Article Logic
Execution time: 0.013620138168335
array(1) { ["section"]=> string(18) "foto-e-dites-93942" }