Foto e ditës

Publikuar tek: foto-e-dites, më 06:21 29-09-2017 Foto e ditës

Pas lajmit të publikuar në Newsbomb.al, se drejtori i Policisë së Gjirokastrës, Lorenc Paganika, ka aksidentuar me automjetin e tij një person dhe më pas është larguar nga vendi i ngjarjes ka reaguar Policia.

Në njoftimin për media thuhet se për rastin në fjalë kanë nisur hetimet të udhëhequra nga Prokurori dhe në dijeni është vënë SHÇBA.

Hetimet vijojnë për identifikimin e automjetit që përplasi kalimtarin me inicialet A.M.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Foto e ditës
»
Article Logic
Execution time: 0.011898994445801
array(1) { ["section"]=> string(18) "foto-e-dites-94092" }