Foto e ditës

Publikuar tek: foto-e-dites, më 06:24 03-10-2017 Foto e ditës

Kjo foto u shpërnda gjerësisht në rrjetet sociale, por ka shkaktuar një reagim shumë të ashpër në opinion publik në vend.

Bëhet fjalë për disa banorë të një fshati verior në zonën e Dibrës që kanë vrarë një ari. Ata shfaqen duke pozuar me ariun e pajetë dhe shkruajnë se e kanë bërë këtë gjë pasi ai u shkatërronte të mbjellat me misër. 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Foto e ditës
»
Article Logic
Execution time: 0.011136054992676
array(1) { ["section"]=> string(18) "foto-e-dites-94524" }