Foto e ditës

Publikuar tek: foto-e-dites, më 06:30 05-10-2017 Foto e ditës

Deputetja e PS Elisa Spiropali është bërë pjesë e një nisme për të ndihmuar një fëmijë të sëmurë.

Në Ersekë siç duket do të bëhet një koncert bamirësie e të ardhurat që do të mblidhen e do të shkojnë në ndihmë Samuelit i cili po kurohet në Greqi. Spiropali ka shpërndarë postimin e aktorit të humorit Erion Isai ku bëhet thirrje për të marrë pjesë në koncert. “Për Samuelin !  Mos mungoni të ndihmoni, aq sa mundni dhe sa doni”, kështu shkruan Spiropali.

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Ç’po "kurdis" Majlinda Bregu, kapet "mat" në shoqërinë e ish-ministrit të PS
»
Article Logic
Execution time: 0.011459112167358
array(1) { ["section"]=> string(18) "foto-e-dites-94781" }