Foto e ditës

Publikuar tek: foto-e-dites, më 06:21 13-10-2017 Foto e ditës

 Policia ka shpallur në kërkim si të dyshuar kryesor për masakrën e Lushnjes, Laert Haxhiun si dhe Orges Bilbilin.

Policia bën me dije se të dy autorët e dyshuar janë me precedente penalë. Emrat e tyre lidhen me vrasjen e Gerti Lalës në vitin 2009, të njohur ndryshe si "Iriqi", shoku i ngushtë Aldo Bares.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Foto e Ditës
»
Article Logic
Execution time: 0.01167106628418
array(1) { ["section"]=> string(18) "foto-e-dites-95714" }