Foto e ditës

Publikuar tek: foto-e-dites, më 08:58 15-10-2017 Foto e ditës

Viti 1988. Vajzat mirditore me veshje ilire, në Kalanë e Gjirokastrës. Terezina dhe Vera, pjesëtare të Ansamblit MIRDITA. Fotoe realizuar nga Gjergj Marku.

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Foto e ditës
»
Article Logic
Execution time: 0.0087399482727051
array(1) { ["section"]=> string(18) "foto-e-dites-95931" }