Foto e dites

Publikuar tek: foto-e-dites, më 07:29 18-10-2017 Foto e dites

Këshilli Kombëtar i Territorit ka miratuar projektin për terminalin e ri të autobuzave dhe mikrobuzave në qytetin e Korçës.

Lajmin e bën me dije kryebashkiaku i Korçës, Sotiraq Filo ndërsa publikon fotot e projektit.

“Brenda këtij viti do të fillojnë punimet për realizimin e këtij projekti, i cili do të lehtësojë trafikun në qytet”, shkruan Filo duke rikujtuar kështu se e mbajti premtimin e dhënë gjatë fushatës.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Foto e ditës
»
Article Logic
Execution time: 0.0089027881622314
array(1) { ["section"]=> string(18) "foto-e-dites-96267" }