Foto e ditës

Publikuar tek: foto-e-dites, më 07:24 19-10-2017 Foto e ditës

Mbrëmë në fashtin Babicë e Vogël, të Vlorës janë kapur më shumë se 10 ton dorgë.   

Burime nga Vlora bëjnë me dije se në këtë fshat kanë zbarkuar më shumë se 1000 forca policie, të strukturave speciale të Ministrisë së Brendshme dhe Prokurorisë së Krimeve të Rënda.

Ndërkohë burime nga vendi i ngjarjes thuhet se ka pasur disa arrestime, mes tyre dhe pronarët e vliës ku është kapur droga. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.16893100738525
array(1) { ["section"]=> string(18) "foto-e-dites-96402" }