Foto e ditës

Publikuar tek: foto-e-dites, më 06:20 26-10-2017 Foto e ditës

Kryerministri Edi Rama u tregua mjaft i ashpër me gazetarët pasi doli nga salla e parlamentit, kur u votua me 75 vota pro kundër arrestimit të Saimir Tahirit.

Rama i sulmoi gazetarët duke u thënë se nuk lexojnë dhe nga mosinformimi i tyre bëjnë pyetje idiote. “Shpërthimi” i Ramës ndaj medias shkaktoi reagime të shumta, përfshirë edhe Unionin e Gazetarëve Shqiptarë, duke dënuar të gjitha fyerjet që kryeministrri u drejtoi gazetarëve. 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Foto e ditës
»
Article Logic
Execution time: 0.012656927108765
array(1) { ["section"]=> string(18) "foto-e-dites-97247" }