Foto e ditës

Publikuar tek: foto-e-dites, më 07:20 29-10-2017 Foto e ditës

Një lajm i mirë për të gjithë ata që adhurojnë gjumin e mëngjesit. Sot, akrepat e orës janë kthyer 60 minuta mbrapa.

Si rezultat i këtij ndryshimi nata do të jetë më e gjatë dhe dita më e shkurtër.

Ndryshimi i orës diellore do të ndodhë sërish të dielën e fundit të muajit mars.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Para se të shkonte në Prokurori, Tahiri shëtit në këmbë në krah të gruas
»
Article Logic
Execution time: 0.012094974517822
array(1) { ["section"]=> string(18) "foto-e-dites-97595" }