Foto e ditës

Publikuar tek: foto-e-dites, më 07:30 31-10-2017 Foto e ditës

Ish-ministri i brendshëm Saimir Tahiri ka festuar dje 38-vjetorin e lindjes.

Ai është suprizuar nga një grup të rinjsh të FRESSH, të cilët kanë mbërritur poshtë banesës së tij me tortë dhe fishekzjarre.

Tahiri ka zbritur së bashku me të birin, të cilin e mbante në krahë teksa frynte qirinjtë e ditëlindjes. 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Foto e ditës
»
Article Logic
Execution time: 0.011196851730347
array(1) { ["section"]=> string(18) "foto-e-dites-97796" }