Foto e ditës

Publikuar tek: foto-e-dites, më 08:29 01-11-2017 Foto e ditës

Një peshkatar nga Kanadaja ka mbetur pa fjalë teksa ka parë peshkun që ka nxjerrë nga deti.

Peshku duket pothuajse i ndarë më dysh për shkak se është rritur me një mbeturinë plastike në mes të trupit të tij.

Adam Turnbull i ka postuar fotografitë në rrjetin social Facebook dhe i bën apel të gjithëve të mos i hedhin mbeturinat në tokë apo det.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.16165018081665
array(1) { ["section"]=> string(18) "foto-e-dites-97923" }