Foto e ditës

Publikuar tek: foto-e-dites, më 07:26 03-11-2017 Foto e ditës

Ka zbritur pas plot 8 orë nga oxhaku i TEC-it në Kuçovë, gruaja e cila kërcënonte se do të vetëflijohej duke u hedhur nga lartësia.

32-vjeçarja Elona Bregaj zbriti pas negociatave me specialistët e forcave RENEA, psigologen dhe ndihmës së madhe të zjarrfikësit Roland Agalliu, i cili mundësoi zbritjen e saj.

Newsbomb.al mëson se 32-vjeçarja ishte hequr nga puna në banjat publike dhe e kishin kaluar pastruese në turnin e tretë.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Foto e ditës
»
Article Logic
Execution time: 0.012596845626831
array(1) { ["section"]=> string(18) "foto-e-dites-98175" }