Foto e ditës

Publikuar tek: foto-e-dites, më 07:24 07-11-2017 Foto e ditës

12 mjetet e blinduara, por edhe mjetet dhe pajisjet e tjera që i janë dhuruar në vite Forcave të Armatosura shqiptare nga qeveria e Shteteve të Bashkuara. 12 mjete e dorëzuara dje e çojnë në 18 numrin e mjeteve të blinduara, të cilat janë pjesë e paketës prej 248 mjetesh me vlerë 12 mln dollarë që qeveria e SHBA do t’i dhurojë FA-ve shqiptare.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Foto e ditës
»
Article Logic
Execution time: 0.012960910797119
array(1) { ["section"]=> string(18) "foto-e-dites-98628" }