Foto e ditës

Publikuar tek: foto-e-dites, më 08:23 08-11-2017 Foto e ditës

Një masakër e vërtetë po ndodh në Kukës. Alarmin e jep gazetarja Beti Njuma e cila ka publikuar disa pamje që tregojnë gjendjen katastrofale të një pylli në Kukës.

Siç shihet dhe nga fotot në fshatin Zapod, pylli është shkatërruar komplet, si pasojë e prerjes masive të pemëve.

“Sidoqoftë masakrën e vërtetë e kam parë në Kukës, në pyllin mbi fshatin Zapod”, shkruan ajo.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Foto e ditës
»
Article Logic
Execution time: 0.010205030441284
array(1) { ["section"]=> string(18) "foto-e-dites-98761" }