Foto e ditës

Publikuar tek: foto-e-dites, më 07:24 09-11-2017 Foto e ditës

Një situatë sa e turpshme kjo edhe mjerane. Fotot janë shkrepur në Roskovec të Fierit, aty ku bashkia mesa duket, as që “e vë ujin në zjarr” për banorët e saj.

Në lagje po bëhen kanalizime por mungon qoftë edhe një tabelë e vetme që të tregojë se aty po punohet, aq më pak kur fillojnë dhe mbarojnë punime.

Kësisoj, shoferët mbesin mes baltës nga xhirimi i gomave, ndërsa qytetarëve u duhen çizme llastiku për të kaluar rrugët e lagjes së tyre.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Foto e ditës
»
Article Logic
Execution time: 0.011121034622192
array(1) { ["section"]=> string(18) "foto-e-dites-98902" }