Foto e ditës

Publikuar tek: foto-e-dites, më 07:25 10-11-2017 Foto e ditës

Një ngjarje e rëndë ndodhi përpara parlamentit ku një 35-vjeçar ka tentuar të vetëdigjet duke i vënë flakën vetes.

Ai është Saimir Zalli dhe mësohet se ka tentuar 3 javë më parë të hidhet nga vinçi në qendër të Tiranës por falë negocimit me policinë u bë i mundur shpëtimi i tij.

Tentativa për vetëvrasje ka ardhur si pasojë e problemeve që Zalli ka me bashkëshorten e tij dhe më parë ka pretenduar se pas divorcit ajo nuk e ka lejuar të takohet me fëmijët e tij.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Foto e ditës
»
Article Logic
Execution time: 0.013453006744385
array(1) { ["section"]=> string(18) "foto-e-dites-99034" }