Foto e ditës

Publikuar tek: foto-e-dites, më 07:26 12-11-2017 Foto e ditës

80 vjeçarja matiane, nëna pensioniste me rrudha në fytyrë, kapi mikrofonin dhe përveçse shkaktoi të qeshura në sallën e Burrelit ku Edi Rama po bashkëbisedonte dje me qytetarët, duket se e detyroi kryeministrin t’i kushtojë jo pak, por 15 minuta kohë.

“Rrugët tona shtrema-shtrema, shema-shema”, iu drejtua e moshuara, ndwrsa Rama i përgjigjet: Ti qenke oratore, mos më ik se do të takoj”.  

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Vrau me thikë gruan, shqiptari në Itali: Nuk mbaj mend si e qëllova
»
Article Logic
Execution time: 0.012295007705688
array(1) { ["section"]=> string(18) "foto-e-dites-99236" }