Foto e ditës

Publikuar tek: foto-e-dites, më 07:25 13-11-2017 Foto e ditës

Aktori hollivudian Randall Paul ka zbritur në Tiranë sërish, për të vazhduar punën me Sokol Pepkolaj për “Parajsën e zezë”, një film që pritet të xhirohet i gjithi në Shqipëri dhe me aktorë shqiptarë.

Që nga qershori kur Paul, (që ka një karrierë jo pak të njohur me filma të preferuar nga shqiptarët, si Eyes wide shot apo Mission impossible), kreu audicionet e tij të para në Shqipëri për kastën e aktorëve të filmit, është rikthyer sërish, dhe këtë radhë, për të shijuar edhe restorantet shqiptare.

Ai u ndal në restorantin Serendiville, ku ka pozuar edhe me menaxherët e lokalit.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Foto e ditës
»
Article Logic
Execution time: 0.012216091156006
array(1) { ["section"]=> string(18) "foto-e-dites-99334" }