Foto e ditës

Publikuar tek: foto-e-dites, më 07:22 15-11-2017 Foto e ditës

Një qenush i vogël është sulmuar ose përplasur nga një makinë. Ai është tërësisht i traumatizuar dhe i trembur. Grupi për mbrojtjen e kafshëve “Animals Need Me” publikon fotot nga Shkodra dhe bën apel për ndrhmë.

“Mbas pak do të kontrollohet, të shpresojmë për mirë. Ju lutem na ndihmoni të perballojmë shpenzimet e mjekimeve të rasteve të shumta që kemi... Shpërndajeni”, thuhet në apelin e faqes.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Foto e ditës
»
Article Logic
Execution time: 0.011945962905884
array(1) { ["section"]=> string(18) "foto-e-dites-99609" }