Foto e ditës

Publikuar tek: foto-e-dites, më 08:20 18-11-2017 Foto e ditës

Banorët e Gjeçit dhe Prodanit në Ersekë ka bërë thirrje për ndihmë për shkak të mungesës së urës që lidh fshatrat e tyre.

Banorët kanë thënë për newsbomb.al se kanë dy vjet pa urë dhe se pushteti vendor nuk ka marrë asnjë masë për këtë gjendje.

Siç shihet nga pamjet ura është totalisht e shkatërruar dhe e bën të pamundur kalimin e banorëve

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Foto e ditës
»
Article Logic
Execution time: 0.0067110061645508
array(1) { ["section"]=> string(18) "foto-e-dites-99999" }