Foto e ditës/ Alfred Peza dhe Musa Ulqini u bashkohen në diskutime Ben Blushit dhe Arta Dades

Publikuar tek: foto-e-dites, më 08:55 12-02-2016 Foto e ditës/ Alfred Peza dhe Musa Ulqini u bashkohen në diskutime Ben Blushit dhe Arta Dades

Alfred Peza dhe Musa Ulqini u bashkohen në diskutime Ben Blushit dhe Arta Dades

Ben Blushi po kërkon të garojë për kreun e PS në Kongresin e 19 marsit, por kjo pengohet nga kryetari aktual Edi Rama. Megjithatë, mbështetësit e Blushit sa vijnë e shtohen dhe pas daljes publike në krah të tij të deputeteve Arta Dade dhe Mimoza Hafizi, duket se rrethi është zgjeruar edhe më shumë.

Dy deputetët e tjerë të PS-së, Alfred Peza dhe Musa Ulqini janë fotografuar duke biseduar me Blushin, Daden dhe Hafizin në sallën e Kuvendit. Në një situatë tjetër, një diskutim mes kolegëve nuk do të bënte përshtypje të madhe, por në kuadër të zhvillimeve e fundit kjo foto nuk mund të anashkalohet pa fituar vëmendjen e duhur.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.031441211700439
array(1) { ["section"]=> string(98) "foto-e-dites-alfred-peza-dhe-musa-ulqini-u-bashkohen-ne-diskutime-ben-blushit-dhe-arta-dades-32368" }