Foto e Ditës/ Autorja e “50 hijet e Greit” zgjedh Sarandën

Publikuar tek: foto-e-dites, më 10:00 08-08-2015 Foto e Ditës/ Autorja e “50 hijet e Greit” zgjedh Sarandën

Zgjedhim këtë foto shkrepur nga dora e autores së librit më të shitur që u kthye edhe në filmin më të famshëm në botë “50 hijet e Greit”. E.L James (Erica Mithchell) erdhi në Sarandë ku përgjatë një dite  vizitoi qytetin Antik të Butrinti dhe shijoji detin Jon, ndërsa ka realizuar edhe disa foto që i ndau me miliona ndjekësit e saj, nën hashtag-un #Albania.

Lexo edhe: Autorja e “50 hijet e Greit”, zgjedh Sarandën, pamjet që e mrekulluan (FOTO)

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.022325038909912
array(1) { ["section"]=> string(61) "foto-e-dites-autorja-e-50-hijet-e-greit-zgjedh-saranden-17984" }