Foto e ditës/ “Aylan, gjumë të ëmbël në gjirin e nënës”

Publikuar tek: foto-e-dites, më 07:40 04-09-2015 Foto e ditës/ “Aylan, gjumë të ëmbël në gjirin e nënës”

Aylan, 3 vjeçari, foto e të cilit bëri xhiron e botës dhe preku shpirtin e çdo humani. Meri File, një artiste shqiptare ka bërë këtë pikturë kaq domethënëse ku Aylan i vogël, me bluzën e tij të kuqe të shndritshme fle në gjirin e nënës së tij.

Gjumë të ëmbël, Aylan!

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0097141265869141
array(1) { ["section"]=> string(57) "foto-e-dites-aylan-gjume-te-embel-ne-gjirin-e-nenes-19923" }