Foto e ditës/ Binjakët me datëlindje të ndryshme

Publikuar tek: foto-e-dites, më 07:39 03-01-2016 Foto e ditës/ Binjakët me datëlindje të ndryshme

Dy binjakë të lindur në një spital në San Diego përgjithmonë do të ndajnë ditëlindje të ndryshme, dhe vite të ndryshme lindjeje, raportojnë mediat amerikane.

Maribel Valencia, 22 vjeç I dha jetë vajzës së saj Jaelyn në orën 11.59 minuta të mbrëmjes ndërsa do të hynte viti i ri 2016 ndërkohë që më pas, erdhi në jetë djali i saj Luis, vetëm dy minuta më vonë, pasi kishte hyrë viti i ri, në 00.02 të 1 janarit 2016..

Të dy binjakët janë mirë me shëndet, ndërkohë që prindërit, janë të lumtur, pavarësisht se do të festojnë dy ditë, ditëlindjet e binjakëve. 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Puthja pasionante e Erion Veliajt me Ajolën para mijëra qytetarëve
Sinjalistikë e re në Tiranë, ja çfarë semaforësh instalon bashkia »
Article Logic
Execution time: 0.013308048248291
array(1) { ["section"]=> string(53) "foto-e-dites-binjaket-me-datelindje-te-ndryshme-29042" }