Foto e ditës/ Boiken, kapiteni Lorik Cana zgjedh emër Ilir për djalin e tij

Publikuar tek: foto-e-dites, më 07:57 25-09-2015 Foto e ditës/ Boiken, kapiteni Lorik Cana zgjedh emër Ilir për djalin e tij

Kapiteni i kombëtares shqiptare, Lorik Cana është bërë baba për të parën herë. Këtë emocion ai e ka ndarë dhe me fansat e ndjekësit duke publikuar edhe një foto me djalin e porsalindur. Boiken është emri që Cana zgjodhi për djalin e tij duke i uruar mirsëardhjen.

Kapiteni ka zgjedhur kështu një emër Ilir për djalin e tij duke treguar edhe njëherë ndjenjën e lartë të atdhedashurisë.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0098838806152344
array(1) { ["section"]=> string(79) "foto-e-dites-boiken-kapiteni-lorik-cana-zgjedh-emer-ilir-per-djalin-e-tij-21609" }