Foto e ditës/ “Bosët” e mediave, bashkë në drekën që zgjati 6 orë

Publikuar tek: foto-e-dites, më 12:21 24-09-2015 Foto e ditës/ “Bosët” e mediave, bashkë në drekën që zgjati 6 orë

“Bosët” e medias shqiptare janë mbledhur dje mes afsheve të verës dhe diskutimeve të zjarrta në një drekë që zgjati rreth 6 orë.

Irfan Hysenbelliu, pronar i gazetës “Panorama”, “GSH” dhe “News24”; Ylli Ndroqi, pronar i “Ora News” dhe “Channel One”, Nikollë Lesi, pronar i Gazetës “Koha Jonë”, Ylli Rakipi, drejtor i “Ora News” dhe dy rebelët e përjetshëm Armand Shkullaku dhe Andi Bushati janë bërë bashkë për të “qarë” hallin e kredive nëpër banka dhe sekuestrove që duan të vendosin këto të fundit.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0098361968994141
array(1) { ["section"]=> string(67) "foto-e-dites-boset-e-mediave-bashke-ne-dreken-qe-zgjati-6-ore-21551" }