FOTO E DITËS/ Dëbora mbulon Korçën, qyteti merr tjetër pamje për festa

Publikuar tek: foto-e-dites, më 08:22 29-12-2016 FOTO E DITËS/ Dëbora mbulon Korçën, qyteti merr tjetër pamje për festa

*FOTO E DITËS- Dëbora mbulon Korçën, qyteti merr tjetër pamje për festa

 Dëbora ka mbuluar qytetin e Korçës duke i dhënë tjetër hijeshi ditëve të festave. Viti i Ri e gjen Korçën, të zbardhur nga dëbora e dritat zbukuruese të qytetit që kanë ngjallur shumë atmosferë dhe pavarësisht të ftohtit, kanë bërë që korçarët të dalin nga shtëpitë e të shijojnë gjithçka që qyteti i tyre i bukur juglindor ofron.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Yllka Mujo i drithëron të gjithë, mban një minutë heshtje për Bujar Lakon përpara shfaqjes në Teatrin Kombëtar
Mesazhi i fortë i Reshat Arbanës: Të nesërmen s’e ka të sigurt asnjë, sot është dita e fundit t'i shohim njerëzit që duam »
Article Logic
Execution time: 0.011632919311523
array(1) { ["section"]=> string(74) "foto-e-dites-debora-mbulon-korcen-qyteti-merr-tjeter-pamje-per-festa-64089" }