Foto e Ditës/ Deputeti shqiptar unazë me diamante gruas për ditëlindje: Kam 20 vjet që të bëj dhurata

Publikuar tek: foto-e-dites, më 07:15 18-04-2016 Foto e Ditës/ Deputeti shqiptar unazë me diamante gruas për ditëlindje: Kam 20 vjet që të bëj dhurata

Deputeti Eduart Ndocaj ka bërë një dedikim për bashkëshorten e tij, me rastin e ditëlindje. Ndocaj shprehet se gruaja e tij është njeriu që e gëzon çdo mëngjes dhe mbrëmje, sa herë që ai hap sytë. Ai i kërkon falje sepse ka hyrë në politikë pa pëlqimin e saj, por këtë e ka bërë për njerëzit në nevojë.

Më pas Ndocaj ka publikuar edhe dhuratën që i ka blerë gruas së tij. Një unazë me diamante është dhurata e 20 që bashkëshortja e Ndocajt merr për ditëlindje.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Bill Clinton takon shqiptarët e New York-ut
Delet shtypen mizorisht nga shoferi në Korçë »
Article Logic
Execution time: 0.012166976928711
array(1) { ["section"]=> string(105) "foto-e-dites-deputeti-shqiptar-unaze-me-diamante-gruas-per-ditelindje-kam-20-vjet-qe-te-bej-dhurata-37952" }