Foto e ditës/ Djemtë e kombëtares zbarkojnë në Tiranë, gati për ndeshjen me Kosovën

Publikuar tek: foto-e-dites, më 09:32 10-11-2015 Foto e ditës/ Djemtë e kombëtares zbarkojnë në Tiranë, gati për ndeshjen me Kosovën

Lojtarët e Kombëtares kanë nisur të mbërrijnë në Tiranë për t’u përgatitur për dy ndeshjet miqësore që do të zhvillojnë kundër Kosovës dhe Gjeorgjisë.

Ndeshja e parë do të luhet në Prishtinë, më 13 nëntor, më pas në stadiumin “Qemal Stafa”, kuq e zinjtë do të përballen me gjeorgjanët.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0096380710601807
array(1) { ["section"]=> string(87) "foto-e-dites-djemte-e-kombetares-zbarkojne-ne-tirane-gati-per-ndeshjen-me-kosoven-25071" }