Foto e Ditës: Edi Rama i puth dorën...

Publikuar tek: fcb-bomb, më 14:49 14-03-2017 Foto e Ditës: Edi Rama i puth dorën... Edi Rama

Kjo është fotoja e ditës përzgjedhur sot nga kryeministri Edi Rama.

Fotoja është shkrepur në Elbasan dhe personazhi të cilit i puth dorën shefi i kabinetit është një zonjë e moshuar e cila është duke prezantuar punimet e saj artizanale.

Në fakt, ky është një gjest i bukur i kryeministrit pasi punimet me dorë të këtyre zonjave janë pasuri e paçmuar.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0087790489196777
array(1) { ["section"]=> string(40) "foto-e-dites-edi-rama-i-puth-doren-71865" }