Foto e Ditës/ Ermal Mamaqi i përlotur, marshon symbyllur krah të verbërve

Publikuar tek: foto-e-dites, më 07:45 16-10-2015 Foto e Ditës/ Ermal Mamaqi i përlotur, marshon symbyllur krah të verbërve

Në kuadër të Ditës Ndërkombëtare të Shkopit të Bardhë, personat që nuk shikojnë kanë marshuar në Sheshin “Nënë Tereza”.

Pjesë e këtij marshimi janë bërë edhe figura të njohura të ekraneve si Ermal Mamaqi apo Besart Kallaku. Ata kanë mbuluar sytë dhe kanë ecur përkrah personave të verbër në shenjë solidarizimi e mbështetjeje.

Ermali është penguar disa herë gjatë marshimit ndërsa në një moment ka ndaluar dhe i emocionuar  e me sy të përlotur ka përqafuar Emiliano Lulen.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0096828937530518
array(1) { ["section"]=> string(77) "foto-e-dites-ermal-mamaqi-i-perlotur-marshon-symbyllur-krah-te-verberve-23232" }