Foto e ditës/ Gruaja biznesmene e Ndocajt diplomohet në Ekonomi, ai e puth krenar

Publikuar tek: foto-e-dites, më 10:01 30-12-2015 Foto e ditës/ Gruaja biznesmene e Ndocajt diplomohet në Ekonomi, ai e puth krenar

Valentina Ndocaj është bashkëshortja e deputetit Eduard Ndocaj. Valentina, nënë e tre fëmijëve ka mundur që pas shumë kohësh, të diplomohet për Ekonomi.

Diplomën e arsimit të lartë, gruaja e Ndocajt e ka ndarë me miqtë e saj në rrjetet sociale, gjë për të cilën deputeti ndjehet krenar. Ai e puth në ballë bashkëshorten dhe nënën e tre fëmijëve të tij e cila është edhe një biznesmene e suksesshme.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Grida Duma e Arben Ristani mbajnë rradhën pas derës së Lulzim Bashës. Duan të takojnë kryetarin. Sekretarja i nxjerr zbuluar
Newsbomb.al ju uron Gëzuar Vitin e Ri 2016! »
Article Logic
Execution time: 0.011178970336914
array(1) { ["section"]=> string(85) "foto-e-dites-gruaja-biznesmene-e-ndocajt-diplomohet-ne-ekonomi-ai-e-puth-krenar-28831" }