Foto e ditës/ Himarë- “Futu në ujë dhe mos dil”

Publikuar tek: foto-e-dites, më 07:59 01-08-2015 Foto e ditës/ Himarë- “Futu në ujë dhe mos dil”

Himarë- “Futu në ujë dhe mos dil”. I tilllë  është deti këtu... Po u fute vështirë se do duash të dalësh pa e shijuar deri në fund. 

Siç ka ndodhur me këtë pushuese e cila na dërgon edhe foton. Uji është kaq i pastër dhe ngjyrat kanë kaq shumë larmi sa të ndjellin dëshirën për të luajtur me stërkalat e tij dhe pse jo të realizosh edhe këtë foto që stafi ynë e zgjodhi si foto dite pikërisht për natyrshmërinë dhe dëfrimin që përcjell.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0098040103912354
array(1) { ["section"]=> string(49) "foto-e-dites-himare-futu-ne-uje-dhe-mos-dil-17467" }