Foto e ditës/ Ilir Beqaj u tregon fëmijëve një përrallë

Publikuar tek: foto-e-dites, më 10:46 21-10-2015 Foto e ditës/ Ilir Beqaj u tregon fëmijëve një përrallë

Ilir Beqaj, ministri i Shëndetësisë, që të gjithë jemi mësuar ta shohim me xhaketë e kravatë, shfaqet në këtë foto krejt në një mënyrë të pazakontë. Ai është duke u treguar një përrallë fëmijëve, të cilët janë mbledhur me rastin e maratonës së jetës, për luftën kundër kancerit  të gjirit.

Beqaj ulet dhe vë duart në tokë, veshur me një bluzë rozë dhe fëmijët janë krejt me mendje te ai, duke e shikuar gjithë kuriozitet.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0092029571533203
array(1) { ["section"]=> string(60) "foto-e-dites-ilir-beqaj-u-tregon-femijeve-nje-perralle-23625" }