Foto e ditës/ Kanioni i Osumit "Koloradoja e Shqipërisë"

Publikuar tek: foto-e-dites, më 08:02 12-08-2015 Foto e ditës/ Kanioni i Osumit

Skrapari dhe kanionet e tij janë një tjetër destinacion i kësaj vere që janë cilësuar edhe si më të bukurit në Europë. Kanioni i Osumit njihet ndryshe edhe si "Koloradoja e Shqipërisë" që pushtohet nga turistë si vendas ashtu edhe të huaj.

Vendi ideal për të bërë pak Rafting dhe për të organizuar pushime të paharrueshme në grup.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010296821594238
array(1) { ["section"]=> string(59) "foto-e-dites-kanioni-i-osumit-koloradoja-e-shqiperise-18224" }